Complete Recordings On Dg (10 CD+ Blu Ray Audio)

  • -15%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
211,50 zł 249,99 zł Oszczędzasz 38,49 zł
Deutsche Grammophon celebrując 60 urodziny artysty oraz upamiętniając 30 rocznicę śmierci Oliviera Messiaena (27 kwietnia) i dwusetną rocznicę urodzin Césara Francka (10 grudnia) prezentuje kompletne nagrania dokonane przez Oliviera Latry dla tej wytwórni – w tym jedną płytę z niepublikowanymi wcześniej nagraniami z sesji „In Spiritum” i „Midnight At Notre-Dame” – oraz jedną płytę z nagraniami Latry'ego dla Decca France. 10 płytowy zestaw dopełnia dysk Blu-ray Audio, zawierający sesje „In Spiritum” i „Midnight At Notre-Dame” oraz wcześniej niepublikowane nagrania, prezentując je w formatach 96kHz/24-bit stereo, 5.1 Surround 96 kHz/24-bit oraz w Dolby Atmos 48kHz/24-bit. Booklet kolekcji zawiera także wiele cennych informacji, w tym między innymi zaktualizowaną historię organów Katedry Notre-Dame, nowy tekst o artyście autorstwa muzykologa Güntera Lade oraz pełną specyfikację techniczną, a także inne szczegóły dotyczące nagrań i organów Katedry.

Olivier Latry stał się tytularnym organistą Katedry Notre-Dame w Paryżu, w 1985 roku, w wieku zaledwie 23 lat, stając się w następnych latach nie tylko jednym z najsłynniejszych wirtuozów gry na organach lecz także jednym z najbardziej znaczących „ambasadorów” tego instrumentu oraz repertuaru na świecie. Obdarzony fenomenalnym talentem improwizatorskim, brawurowo budujący swoją karierę wykonawczą artysta, od lat poświęca dużo uwagi francuskiemu repertuarowi tworzonemu na organy. Jego zasługi na polu popularyzacji twórczości organowej – zwłaszcza – Oliviera Messiaena, czy Cezara Francka są absolutnie wyjątkowe, a swoista integralność działań artystycznych Oliviera Latry sprawia, że jest On bez wątpienia jednym największych współczesnych artystów muzyków.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Complete Recordings On Dg (10 CD+ Blu Ray Audio)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.