Opinie o Nas

Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3

  • -43%

Dostępność:

22,62 zł 39,80 zł Oszczędzasz 17,18 zł

Światowy bestseller przetłumaczony na 30 językówOpuszczone miasto Anchorage osiedliło się na skraju kontynentu, który niegdyś był Ameryką Północną. Tom i Hester są szczęśliwi w bezpiecznym Anchorage, ale ich córka Wren pragnie przygód. Czarujący pirat z podwodnej łodzi jest gotów jej pomóc, ale chce czegoś w zamian. Dziewczyna musi wykraść tajemniczy przedmiot, nie wiedząc, że rozpęta konflikt, który może doprowadzić do zagłady całej planety.

TOM 1

Ludzka cywilizacja została zniszczona. Tysiące lat później nastała era ruchomych miast, które na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem. W tym świecie czeladnik Tom i Hester, dziewczyna z blizną walczą o życie i przyszłość ludzkości.

TOM 2

Dwa lata po zniszczeniu Londynu Tom i Hester wciąż muszą uciekać. Ich sterowiec w ostatniej chwili ląduje na pokładzie mroźnego i pięknego Anchorage, miasta, które zdziesiątkowała zaraza.

Jego młodziutka władczyni ma jeden szalony cel: dotrzeć do Ameryki, kontynentu uznanego za martwy...

PHILIP REEVE, brytyjski autor kilkunastu książek dla młodzieży i ilustrator.

Światową sławę zyskał w 2001 roku dzięki powieści Zabójcze

maszyny. Książka zdobyła Złoty Medal prestiżowej nagrody Nestle Smarti es Book Prize. Philip Reeve został uhonorowany również innymi najwyższymi nagrodami gatunku: Carnegie Medal, Guardian Children’s Fiction Prize, Los Angeles Times Book Award.


Więcej informacji
Data wydania 6 cze 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3