Opinie o Nas

Cześć, cześć!

  • -18%
  • Zapowiedź

Dostępny od:

27,00 zł 32,80 zł Oszczędzasz 5,80 zł

Piękna edukacyjna książka autora bestsellera nr 1 „New York Timesa” przetłumaczonego na 25 języków A każdy widział kota
Cześć, cześć! zaczyna się od dwóch kotów, czarnego i białego, które rozpoczynają pojawiający się przed czytelnikiem korowód zwierząt, powiązanych przynajmniej jedną wspólną cechą. Od prostych kolorów i kształtów po bardziej złożone i abstrakcyjne powiązania, każde nieoczekiwane spotkanie wychwala wspaniałą różnorodność naszego świata - i tworzy historię o wzajemnych powiązaniach świata natury.

Radosny, rytmiczny tekst i żywiołowe, olśniewające ilustracje zachęcają do cieszenia się niekończoną różnorodnością natury, szukania i zachwycania się przepięknymi podobieństwami.

Na końcu książki znajdziemy:

- Posłowie autora o znaczeniu ochrony dzikich zwierząt.

- Słownik wszystkich zwierząt pokazanych w książce wraz z informacją o ich statusie: od gatunku narażonego na wyginięcie po krytycznie zagrożony.

Cześć, cześć! to wyraz najwyższego zachwytu nad mnogością zwierzęcego życia na Ziemi... radosny sposób na dostarczenie wiadomości o jego kruchości i o tym, co byśmy stracili, gdyby go ubyło. „Publishers Weekly”Dynamiczne obrazy brykające, leżące, latające lub tańczące przez i dookoła prostych białych stron wzbudzają emocje i rozbudzają wyobraźnię. „Kirkus Review”Wibrujące życiem, całkowicie poruszające. „Booklist”


Więcej informacji
Data wydania 28 lis 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cześć, cześć!