Opinie o Nas

Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2: Na lądzie i w powietrzu

  • -17%
  • Zapowiedź

Dostępny od:

49,50 zł 59,80 zł Oszczędzasz 10,30 zł

Kultowy bestseller światowego autorytetu kryptozoologiiZadziwiające zdjęcia i ilustracje

Czy pradawne zwierzęta uważane za wymarłe w czasach prehistorycznychnadal żyją?

Karl Shuke r, brytyjski doktor zoologii, stał się najwybitniejszym przedstawicielem… kryptozoologii - dziedziny zajmującej się zwierzętami, których istnienie jest odrzucane przez naukę.

Ujawnił i zbadał więcej zaginionych gatunków niż jakikolwiek inny naukowiec. Przedstawił je w kilkudziesięciu publikacjach, podając obiektywne i przekonujące argumenty na to, jakimi zwierzętami mogą być te nieznane gatunki.

Książka "Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały?" to apogeum osiągnięć doktora Shukera. Ponad 800 bogato ilustrowanych stron - w znakomitej części wypełnionych rysunkami specjalizującego się w ilustracji kryptozoologicznej Williama M. Rebsamena - składa się na najobszerniejsze kompendium wiedzy o kryptozoologii.

Tom 2 przedstawia zwierzęta żyjące na lądzie i w powietrzu, które mogły przetrwać do dziś, choć według naukowców głównego nurtu wymarły nawet przed milionami lat. Doktor Shuker ze swadą i pasją utalentowanego pisarza i skrupulatnością naukowca bada fascynujące kryptozoologiczne zagadki: od koni z pazurami, diabelskich świń i czerwonych słoni, po gigantyczne pterozaury, latające jaszczurki i węże-ptaki.


Więcej informacji
Data wydania 14 lis 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2: Na lądzie i w powietrzu