Opinie o Nas

Czytaj z Albikiem. Elektroniczny długopis

  • -8%

Dostępność:

165,59 zł 180,00 zł Oszczędzasz 14,41 zł
Zestaw edukacyjny z mówiącym piórem

Jak działa?
Pióro uruchamia ukryte kody na kartach książki za pomocą sensora optycznego. Po ich dotknięciu można usłyszeć głos lektorów, odgłosy zwierząt, piosenki, zagadki lub rozwiązać quiz.
Jedno pióro wiele książek
Edukacyjne pióro Albik to doskonały przewodnik po każdej z naszych książek. Pióro, dzięki aktualizacjom oprogramowania (bezpłatnym) będzie współgrało z każdą z nowości wydawniczych.

Dla kogo?
Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać, bo właśnie dzięki elektronicznemu pióru mogą same odsłuchać informacje zawarte w książce. Dla najmłodszych dedykujemy Mój pierwszy elementarz, który może być pomocny w nauce liter, liczb i początkach czytania. Elektroniczne pióro jest świetnym wsparciem na każdym etapie edukacji, pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale także dzięki testom i quizom utrwalić ją.
Pióro Albik wspiera proces uczenia się i kreatywność
Sięgając do książki z elektronicznym piórem Albik za każdym razem można odkryć coś nowego! Pióro umożliwia także nagrywanie i kodowanie swoich tekstów lub piosenek. Służą do tego naklejki, do których można przypisać swoje treści dźwiękowe.


Więcej informacji
Data wydania 7 cze 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czytaj z Albikiem. Elektroniczny długopis