Dear Santa

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
111,00 zł Oszczędzasz 11,90 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

The brand new festive romance from Debbie Macomber, the #1 New York Times bestselling author and the queen of Christmas fiction!

ALL SHE WANTS FOR CHRISTMAS IS HER HAPPILY EVER AFTER . . .

Lindy Carmichael isn't feeling particularly joyful as she returns to her childhood home for Christmas with her family. Having just had her heart broken, not even her favourite Christmas carols and cookies can put her in the festive spirit. That is, until her mother reveals a box of Lindy's childhood letters to Santa in the hope of restoring her faith.

Reminiscing about what she'd wished for as a child sparks the inspiration Linda needs to get her life back on track. With her mother's encouragement, she decides to write a new letter to Santa, filled with her hopes for the future - and little does she know, her wishes are about to unfold in the most unexpected of ways . . .

With a little Christmas magic - and a surprising connection with a handsome former classmate - will Lindy realise that there truly is no place like home for the holidays?

Dear Santa is a warm and wintry delight from the #1 New York Times bestselling author. The perfect Christmas read for fans of Heidi Swain, Carole Matthews and Milly Johnson


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Dear Santa
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.