Death at the Auction

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł Oszczędzasz 4,90 zł

A brilliant whodunnit mystery perfect for fans of M.C. Beaton and Richard Osman!
Murder stalks the cobbles in England’s finest Georgian town…

When an accident forces Felicia Grant back to her family’s auction house in Stamford, she vows it’ll only be a flying visit. But as the gavel falls on the final lot, a hidden secret is revealed-the body of her father’s business rival, murdered during the packed sale!

Soon, Felicia is swept into a mystery that has everyone in the community as a potential suspect-including her.

As the body count rises and with the people she loves under threat, Felicia takes matters into her own hands. But even the most picturesque place has its secrets…

Cover illustrated by local Stamford illustrator Katie Cardew.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Death at the Auction
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.