Deception Cove

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 53,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
One of Kirkus Reviews' Top 100 Books of 2019

A compelling new thriller for fans of CJ Box and David Baldacci.

Jess Winslow is a former US Marine struggling to adjust to civilian life after the horrors of Afghanistan. All she has in the world is her black and white pitbull mix, Lucy.

Mason Burke trained Lucy for the service animal program while serving fifteen years in prison. Lucy helped keep him sane; now he'll stop at nothing to keep her safe.

So when a corrupt deputy sheriff takes Lucy hostage over a package Jess's late husband allegedly stole, newly-released Mason promises to help.

But saving Lucy and finding the package is only the start. Soon Mason and Jess are caught up in someone else's private war. Will they be able to trust each other and face their demons in time to save themselves?

Deception Cove is a gripping story of survival and redemption set against the beautiful and dangerous coastline of the Pacific Northwest.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Deception Cove
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.