Delivered (Love and the Village series Book 2)

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 21 dni

Wysyłamy w 21 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,50 zł 47,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
Frankie - the sorted one. Until, that is, she is persuaded by her boyfriend to join his band for a summer tour. She has enjoyed playing fiddle for years but has always been too nervous to get up on stage. Then, as they are all set to go, her estranged sister reappears, demanding Frankie's help. A sequel to Deleted, Delivered is perfect for fans of Holly Bourne, Sophie Kinsella and Rainbow Rowell.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Delivered (Love and the Village series Book 2)
Twoja ocena
Ocena ogólna