Detektyw Bombel

  • -19%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
40,59 zł 49,99 zł Oszczędzasz 9,40 zł
Pozbawiona rywalizacji gra karciana dla młodych poszukiwaczy przygód

Poznaj Detektywa Bombla - znanego poszukiwacza przygód i niestrudzonego tropiciela tajemnic! To z nim odwiedzisz trzy niezwykłe miejsca: szkołę, wesołe miasteczko i piracką wyspę, by zrealizować postawione przed Tobą zadania. Możesz działać w pojedynkę lub w większej grupie, współpracując, by wykonać zadanie.

Detektyw Bombel to gra skierowana do najmłodszych: dzieci od 4. roku życia. Podczas zabawy rozgrywamy jedną z trzech dostępnych przygód. Każda z nich polega na odkrywaniu kolejnych kart z miejscami w taki sposób, by jak najszybciej dotrzeć do wymaganej liczby gwiazd. Wybierz miejsce, które chcesz zbadać, odszukaj karty odpowiadające interesującym Cię bańkom i dokładnie przyjrzyj się obrazkom. A gdy już znajdziesz wszystkie elementy, których potrzebujesz, zbierz razem wszystkie karty gwiazd potrzebne do wykonania zadania.

Na czym to polega?

1. Wybierz zestaw kart z przygodą, która Cię interesuje i rozłóż je na stole według instrukcji.

2. Odwróć kartę początkową ilustracją do góry. Zobaczysz na niej, gdzie zaczynasz przygodę.

3. Przyjrzyj się uważnie różnym miejscom: każde z nich jest wyjątkowe! Wybierz to, które chcesz odwiedzić i weź kartę z odpowiadającą mu bańką.

4. Odwróć wybraną kartę ilustracją do góry i połóż ją przed sobą. Obejrzyj nowe miejsca do odwiedzenia!

5. Kontynuuj swoją przygodę podróżując od miejsca do miejsca, za każdym razem uważnie obserwując karty. W czasie wędrówki spróbuj zdobyć wszystkie karty gwiazd pokazane na karcie zadania!

Dlaczego pokochasz tę grę?

Skierowany do najmłodszych dzieci Detektyw Bombel to prosta, a jednocześnie satysfakcjonująca przygodowa zabawa. Uczestnik (lub współpracujący uczestnicy) odwiedzają różne miejsca, by znaleźć wskazany na karcie zestaw gwiazd.

Podczas rozgrywki sami decydujemy, w którym kierunku się udać i które karty odkryć. Taki mechanizm wspiera budowanie u dzieci poczucia sprawczości: aktywnego decydowania o kolejnych ruchach oraz obserwowania konsekwencji.

Przyjemna dla oka szata graficzna zachęca maluchy do podjęcia zabawy.

Zestaw zawiera przygodę instruktażową oraz 3 pełne przygody: Zabawę w chowanego w szkole, Wesołe miasteczko oraz Wyspę piratów.

Liczba graczy: 1-2
Wiek: od 4 lat
Czas rozgrywki: ok. 10 min.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Detektyw Bombel
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.