DI Will Jackman 2: Beneath the Ashes. Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DI Will Jackman

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

'I thought I'd never read a book that came close to the realities of crime and policing. Then I read this.' Ian Patrick Writer and former DS with the Metropolitan PoliceA gripping thriller perfect for fans of Gillian Flynn, S.J. Watson, B A Paris and Sophie Hannah, from the Amazon Top 5 best-selling author

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: DI Will Jackman 2: Beneath the Ashes. Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DI Will Jackman
Twoja ocena
Ocena ogólna