Diviner (Limited Edition Foil Block Cover Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
124,00 zł 133,00 zł Oszczędzasz 9,00 zł
‘Diviner’ to głęboko emocjonalny album: z tekstami w szczerym tonie i samoświadomością oraz melodiami rezonującymi ze zmysłami. Album wydaje się być zaskakującym odejściem od tego, co poprzednio Thorpe robił z Wild Beasts, a także zupełnie inny niż to, co obecnie powstaje.


Album napisany został w głębokim okresie zmian, w Kalifornii, Kornwalii i w domu Thorpe’a w Londynie.
“Moja dorosłość opierała się na pewnym systemie wierzeń, zespole, rodzinie. Kiedy zmieniło się całkowicie, były duchy, dla których musiałem znaleźć nowe miejsce.” - zauważa Thorpe. Ale jego wiara w piosenki jako transformujące istoty sprawiała, że ??się nie poddawał. “Wierzę w lecznicze właściwości piosenek. Piosenki przeciwstawiają się czasowi, nie erodują, ani nie denaturują, przychodzą z tobą i na nowo reformują się w twoim umyśle, kiedy ich potrzebujesz.
Zerwałem ze sobą. To jest album o rozstaniu, ale nie o związkach. To zerwanie z moją przeszłością, to zerwanie ze starą ideą siebie, a zatem każdym związkiem, wszelkiego rodzaju, jaki kiedykolwiek miałeś.”.Na całej płycie głos Thorpe'a jest latarnią - w połączeniu z płynącym fortepianem, ambientową gitarą i pulsującymi liniami basowymi - a jego brzmienie jest jeszcze mniej skrępowane niż przedtem. Jakby znalazł nowy wewnętrzny głos, nowy sposób używania swojego instrumentu.Wcześniej Hayden Thorpe zaprezentował tytułowy utwór z płyty, wraz z sugestywnym teledyskiem, wyreżyserowanym przez Crowns & Owls.
Po opuszczeniu gorzkiego Lake District, gdzie podjęto decyzję, że Wild Beasts po ponad dekadzie bycia razem podążą teraz swoimi samodzielnymi drogami, ‘Diviner’ został napisany pod wiecznym błękitnym niebem Kalifornii.“‘Diviner’ to pierwsza piosenka i różdżka przepowiadająca to, co będzie następne" - mówi Thorpe. "Są, jeśli możemy na nie czekać, rzadkie dni wyrównania. ‘Diviner’ napisano właśnie w taki dzień, moje urodziny wszystkich dni. Zasłony były zaciągięte przez chwilę, wszedłem do środka. Powiedzieć, że jestem zachwycony widzeniem światła dziennego, byłoby niedopowiedzeniem.”.‘Diviner’ to delikatny, eufoniczny utwór z wypolerowanymi klawiszami i serpentynowym głosem, zwiastujący świetlaną przyszłość Thorpe'a.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Diviner (Limited Edition Foil Block Cover Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Diviner
2. Straight Lines
3. Earthly Needs
4. Love Crimes
5. Stop Motion
6. In My Name
7. Anywhen
8. Human Knot
9. Spherical Time
10. Impossible Object