Opinie o Nas

Donald Trump. Człowiek sukcesu

  • -34%

Dostępność:

26,27 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,63 zł
Cała prawda o najważniejszym człowieku na świecie


Michael D’Antonio w wielkim stylu i z ogromną precyzją prezentuje życiorys Donalda Trumpa: od pierwszych biznesowych projektów, poprzez burzliwe życie miłosne, aż po wybory polityczne i udział w zwycięskim wyścigu po fotel prezydenta USA.


Zaplanowaliśmy siedem spotkań z Donaldem Trumpem. Po pięciu niewygodnych rozmowach Trump zrywa współpracę. Później jeden z prawników Trumpa próbuje wstrzymać publikację lub chociaż otrzymać tekst do wglądu. Wraz z wydawnictwem nie ugięliśmy się. Mam zobowiązania wobec czytelników i wobec prawdy – mówi D’Antonio.


Biografia opisuje triumfy i porażki Donalda Trumpa oraz związane z nim skandale. Zdradza źródła majątku rodziny Trumpów, historię kariery, metody, które pozwoliły mu zarobić miliardy dolarów, kulisy teleturnieju The Apprentice i ciągle rosnącej sławy.


Lektura obowiązkowa do zrozumienia mechanizmów współczesnego świata
Ta znakomita, pasjonująca lektura, oparta na wywiadach, dokumentach i całych dziesięcioleciach relacji prasowych, opowiada o dzieciństwie Trumpa, jego rodzinie, interesach i politycznych eskapadach.
WASHINGTON POSTKsiążka wyważona, dobrze udokumentowana i opublikowana w idealnym momencie.
FINANCIAL TIMESNiezwykle ciekawa, aktualna i kompetentna książka, odpowiadająca na pytanie: KIM JEST DONALD TRUMP?


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Donald Trump. Człowiek sukcesu
Twoja ocena
Ocena ogólna