Opinie o Nas

Dorwać Phila. Prawdziwa historia pościgu za nawiększym oszustem Ameryki

  • -18%
  • Zapowiedź

Dostępny od:

33,00 zł 40,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł

Witaj w świecie luksusowych podróży, pięknych kobiet i ogromnych pieniędzy!Phil Kitzer to arcymistrz wśród oszustów. Nieprzeciętnie inteligentny, sprytny i wyjątkowo przenikliwy. Na celownik bierze przede wszystkim bogatych biznesmenów, którzy popadają w finansowe tarapaty. Charyzmatyczny oszust wabi ich swoim profesjonalizmem i mami wizją szybkiej spłaty długu. A potem pobiera drobną opłatę i… znika.

Jim Wedick i Jack Brennan, dwaj ambitni agenci FBI, nie mają doświadczenia w przeprowadzaniu akcji pod przykrywką. Kiedy okazuje się jednak, że to jedyny sposób, aby dorwać Phila, biorą sprawy w swoje ręce

i wkraczają do przestępczego świata oszustów finansowych.

David Howard rozmawiał z ludźmi związanymi ze sprawą Kitzera i przeczytał wszystko, co pojawiło się na jego temat. Dorwać Phila to pełna zwrotów akcji prawdziwa historia najsłynniejszego oszusta Ameryki i fascynująca opowieść o jednej z pierwszych tajnych akcji FBI.

Dwóch agentów i jeden wyjątkowo przebiegły oszust. Rozpoczyna się pościg!

Film z udziałem Roberta Downeya Jr. w przygotowaniu!

David Howard - dziennikarz i publicysta. Jego teksty ukazywały się na łamach „New York Timesa”, „National Geographic Traveler”, „Mens Journal”. Mieszka w Pensylwanii.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Dorwać Phila. Prawdziwa historia pościgu za nawiększym oszustem Ameryki
Twoja ocena
Ocena ogólna