Opinie o Nas

Druga twarz. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 36

Dostępność:

13,50 zł 16,00 zł Oszczędzasz 2,50 zł

Kolekcja powieści łączących kryminalno-sensacyjną intrygę z wątkami obyczajowymi. To książki trzymające w napięciu, z atmosferą tajemnicy i zagrożenia, pełne zwrotów akcji, z zaskakującym zakończeniem. Wiele z nich to światowe bestsellery. Autorkami jest pięć popularnych pisarkek: Mari Jungstedt (Szwecja), Joy Fielding (Kanada), Karin Wahlberg (Szwecja), Sandra Brown (USA) oraz Rosamund Lupton (Wielka Brytania). Po raz pierwszy ich książki zostały wydane w jednej, eleganckiej kolekcji.


Komisarz Anders Knutas wraz z Karin Jacobsson próbują rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci przykładnego męża i ojca. Jego ciało zostaje znalezione w sypialni letniego domku. Okoliczności wskazują na morderstwo o podłożu seksualnym. Niedługo dochodzi do podobnego zgonu.

Ślady prowadzą m.in. do klubu dla wtajemniczonych, którego uczestnicy oddają się zaawansowanym zabawom erotycznym. Czy policji uda się odkryć wszystkie kryminalne tropy w zagmatwanym świecie zdrady, seksualnych fantazji i toksycznej miłości? Ile twarzy posiada każdy z nas? Jakie tłumione pragnienia ujawniają się pod osłoną nocy? Do czego może prowadzić brak akceptacji?Więcej informacji
Data wydania 15 lis 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Druga twarz. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 36