Opinie o Nas
  • -20%

Dostępność:

47,99 zł 59,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł
„Dumbo” - przedstawiamy Wam magiczny soundtrack z najnowszego filmu w reżyserii Tima Burtona- wizjonera i ekscentryka, uwielbianego przez dzieci i dorosłych. Disney po raz kolejny zaskakuje nas remakiem klasyki kina dziecięcego w wersji… live-action! Film powiela ukochaną przez wszystkich historię uroczego słonika Dumbo z przerośniętymi uszami, który swoim ukrytym talentem odmienia życie miejscowego cyrku oraz ludzi w nim pracujących.

Wszystkim przygodom przedstawianym na ekranie towarzyszy przepiękna muzyka, którą skomponował sam Danny Elfman-jeden z najpopularniejszych , hollywoodzkich kompozytorów.

Znajdziemy tutaj także cover piosenki „Baby mine” w wykonaniu kanadyjskiego zespołu Arcade Fire, któremu udało się stworzyć całkowicie nową, zaskakującą wersję kołysanki, wpasowując się w fantazyjną wizję Tima Burtona.

W projekt została zaangażowana cała rodzina Arcade Fire, która wykonuje muzykę zarówno na nowoczesnych jak i anachronicznych instrumentach. Oryginalny, wzruszający utwór skomponowany przez Franka Churchilla z tekstem Neda Washingtona, otrzymał nominację do Oscara w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka”.

Podczas filmu, kołysankę „Baby mine” wykonuje Sharon Rooney, odtwórczyni roli Panny Atlantis. W pozostałych rolach zobaczymy także Danniego DeVito, Colina Farrell’a, Michaela Keaton’a, Evę Green, Nico Parker’a, Finley Hobbins’a.

Zapraszamy na magiczną przygodę, gdzie różnorodność jest atutem, rodzina najwyższą wartością,
a marzenia się spełniają, jeśli tylko w nie uwierzymy!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dumbo (OST)