Opinie o Nas

Dwa światy vol. 1

  • -7%

Dostępność:

39,50 zł 42,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
„Siemaneczko mordeczki!

Przyszła pora na początek promocji mojego najnowszego krążka, zatytułowałem go „Dwa Światy”. Projekt jest dwuczęściowy, jednak nie wszystko można zgrać z czasem, zatem całość przekłada się na dwie daty premiery.

„Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe, jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego, co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię.

„Dwa Światy Vol. 1” to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami reggae'owe brzmienie połączone z klasyką oraz mocniejszym pier... daje całokształt tej płyty. Płyty, która mam nadzieje zarazi dobrym słowem niejednego z Was. Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich m. in. Ten Typ Mes, Onar, Fu czy Zbuku. To dzięki nim powstał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery. Oprawą muzyczną powinniście być zaskoczeni pozytywnie. Zadbali o nią Czaha czy Elshino. Pojawi się również nagrana na żywa gitara przez mojego ziomeczka Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne co mogę Wam polecić to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!!!” - Dudek P56

Więcej informacji
Data wydania 20 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dwa światy vol. 1