Opinie o Nas

Dwa szczęścia do wyboru

  • -18%

Dostępność:

31,00 zł 37,80 zł Oszczędzasz 6,80 zł
Powieść autorki Rozstańmy się na rokNikt nie zna lepiej życia i miłości niż Taylor Jenkins Reid.

„INSTYLE”Jakże często jeden wybór decyduje o całym naszym życiu…Hannah rozpaczliwie skupiona na poszukiwaniu sposobu, by nadać swojemu życiu jakiś sens, nawet nie zauważa chwili, w której dokona wyboru na całe życie...

Pewnego dnia musi zdecydować, czy ze spotkania ze znajomymi wróci z przyjaciółką, czy ze swoim dawnym chłopakiem ze szkolnych lat.

Decyzja na jeden wieczór stanie się wyborem jednego z dwóch scenariuszy jej życia.Taylor Jenkins Reid w kolejnych rozdziałach pokazuje nam te dwa scenariusze, jak mogą się ułożyć, jak mogą zmienić los Hannah i jej miłość. Jak wiele w naszym życiu jest zdeterminowane przez przypadek i czy istnieje prawdziwa bratnia dusza.„Zabawne i nieprzewidywalne. Reid pokazuje, że szczęście może zdarzyć się w każdym życiu”. „KIRKUS REVIEWS”„Cudowna i choć lekka, to jednak wyjątkowa pozycja nie tylko dla kobiet!” lubimyczytac.pl„Jeśli chcecie ambitnego, pomysłowego romansu, połączonego z udaną stroną obyczajową, chyba wiecie, jakiego wyboru powinniście dokonać”. lubimyczytac.plTAYLOR JENKINS REID zadebiutowała w 2013 powieścią Forever, Interrupted, wydaną już w dwunastu krajach. Na jej podstawie powstaje film z Dakotą Johnson. Rozstańmy się na rok „Shape Magazine”, „Glamour”, kanadyjska „Elle” i „Huffington Post” polecały wśród 10 najlepszych książek roku 2014. Dwa szczęścia do wyboru „People Magazine” i „USA Today” uznały za jedną z najlepszych powieści lata 2014. Najnowszą, Jedyna miłość razy dwa, „Cosmopolitan” i „InStyle” uznały za najlepszą powieść lata 2016.

W każdej z nich Taylor Jenkins Reid mówi o wyborach i o złożoności uczuć – tak jak tylko ona potrafi: wzruszająco, mądrze i dowcipnie.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Dwa szczęścia do wyboru
Twoja ocena
Ocena ogólna