
Opis
mają trudności z pisaniem
piszą wolno
piszą w sposób nieczytelny
cierpią na tak zwaną męczliwość ręki piszącej
unikają stosowania znaków interpunkcyjnych w pracach pisemnych
mają zdiagnozowaną dysgrafię
Nasza propozycja jest wsparciem w doskonaleniu poprawnego pisania. Pozwala dziecku utrwalić najważniejsze zasady ortograficzne, doskonali jego spostrzegawczość oraz poszerza wiedzę o świecie.
Dysgrafia – Zadania dla uczniów klas 1-3
Książka "Dysgrafia. Zadania dla uczniów klas 1-3" to doskonałe narzędzie dla dzieci, które zmagają się z trudnościami w pisaniu. Dzięki starannie opracowanym ćwiczeniom, publikacja wspiera rozwój umiejętności pisarskich, pomagając dzieciom w pokonywaniu wyzwań związanych z dysgrafią.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci z trudnościami w pisaniu
 - Dzieci piszące wolno
 - Dzieci, które piszą w sposób nieczytelny
 - Dzieci cierpiące na męczliwość ręki piszącej
 - Dzieci unikające stosowania znaków interpunkcyjnych w pracach pisemnych
 - Dzieci zdiagnozowane z dysgrafią
 
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Wsparcie w doskonaleniu poprawnego pisania
 - Utrwalenie najważniejszych zasad ortograficznych
 - Poprawa spostrzegawczości
 - Poszerzenie wiedzy o świecie
 
Kluczowe tematy i obszary
- Dysgrafia i jej objawy
 - Techniki poprawy umiejętności pisania
 - Ćwiczenia ortograficzne
 - Rozwój spostrzegawczości u dzieci
 
O Autorze
Lucyna Kasjanowicz to doświadczona autorka, która specjalizuje się w tworzeniu materiałów edukacyjnych dla dzieci. Jej prace koncentrują się na wspieraniu dzieci w pokonywaniu trudności w nauce oraz rozwijaniu ich umiejętności pisarskich.
O Wydawcy
Wydawnictwo SBM to renomowany producent materiałów edukacyjnych, który od lat dostarcza innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój dzieci. Dzięki wysokiej jakości publikacjom, SBM zyskało zaufanie nauczycieli i rodziców w Polsce.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo SBM Sp. z o.o.
Sułkowskiego 2/2
01-602 Warszawa
sbm@wydawnictwo-sbm.pl
22 403 48 06
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9+
 



























































