Opinie o Nas

Dostępność:

27,93 zł 39,90 zł Oszczędzasz 11,97 zł
  • nowość
  • -30%
Dziennik nowej mamy da ci wszystko, co będzie ci potrzebne przez pierwsze dwanaście miesięcy macierzyństwa. To zabawny, życiowy i wspierający towarzysz boju, który przeprowadzi cię przez pierwszy rok życia z dzieckiem, dbając byś nie zapomniała, że jesteś po prostu wspaniała.

Czego, poza snem, najbardziej brakuje świeżo upieczonym mamom? Zapewniania, że ich uczucia, reakcje i zachowania są „normalne”. Że dobrze sobie radzą i że wszystko będzie dobrze.


Dziennik napisany przez Amy Ransom - mamę trójki dzieci i twórczynię bloga "Surviving Motherhood" - daje to wszystko i jeszcze wiele więcej, ponieważ Amy już to przeszła. Od nocnego karmienia, drzemki i odstawiania od piersi, do wartych polecenia filmów, metod zachowania świeżości umysłu, pomysłowych rozwiązań i otrzymywania niezbędnego wsparcia, a także relaksu przy kawie i ciasteczkach. Dziennik podzielony jest na dwanaście miesięcy, a każda z jego stron niesie słowa otuchy, zrozumienia i humoru dla nowej mamy, bez względu na to, ile ma lat i po raz który urodziła dziecko.
Znajduje się tu sporo miejsca do zapisywania przemyśleń, uczuć i wspomnień z tych wariackich, niepowtarzalnych
pierwszych tygodni i miesięcy. Ta nowoczesna, piękna
książka będzie dla świeżo upieczonej mamy doskonałym
wsparciem, a w przyszłości bardzo cenną pamiątką.Pamiętaj: ZACHOWAJ TEN DZIENNIK!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dziennik nowej mamy