Eight Perfect Hours

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
A quirky and achingly romantic love story to tug on your heartstrings, perfect for fans of Cecelia Ahern and Josie Silver.


'The sweetest, most romantic, most heartwarming book!' - MARIAN KEYES

'An absolute dream of a book, I couldn't love it more' - LINDSEY KELK

'I read Eight Perfect Hours in one sitting, I couldn't bear to put it down' - JODI PICOULT

'A beautiful, intricately woven story, so romantic and so charming' - BETH O'LEARY


What if you fell in love...

... and then he disappeared?


When Noelle and Sam's lives collide one snowy evening, they spend eight perfect hours stuck side by side believing that they'll never see each other again.

But soon their lives become entangled in ways they never expected - and it's going to change everything...

Don't miss the latest, hotly anticipated love story from Lia Louis! Perfect for fans of Beth O'Leary, Josie Silver and Cecelia Ahern.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Eight Perfect Hours
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.