Ekstremalny poradnik przetrwania

  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,74 zł Oszczędzasz 16,16 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 33,77 zł.

Pokój nie jest dany raz na zawsze. Dzięki tej książce nie zaskoczy cię wojna i będziesz przygotowany na każdy scenariusz. Zamów ją już dziś w księgarni Świat Książki.


Jak na własną rękę przygotować się do wojny? Jak zaplanować i bezpiecznie przeprowadzić ewakuację? Jakie umiejętności warto rozwijać, by zwiększyć szanse na przetrwanie?


Lata pokoju w naszym kraju sprawiły, że czujemy się bezpiecznie, jednak wydarzenia w Ukrainie udowodniły, że pokój nie musi trwać wiecznie, a wojna nie jest wyłącznie terminem spotykanym w podręcznikach do historii.
Z tym poradnikiem będziecie świadomie patrzeć na obecną sytuację na świecie i odpowiednio przemyślicie, dokąd się udać i jaką drogą, zanim zrobi się naprawdę niebezpiecznie. W prosty sposób zaplanujecie ewakuację lub świadomie podejmiecie decyzję o pozostaniu w miejscu zamieszkania z zamiarem podjęcia walki. Znajdziecie tu też gotowe rozwiązania, jak zabezpieczyć swój dom i jak w nim przetrwać działania zbrojne, a gdy przyjdzie konieczność – jak nie dać się zabić w obliczu faktycznych walk. Książka zawiera również wskazówki dla tych wszystkich, którzy chcą stanąć do walki, a do tej pory prowadzili życie cywila.
Naval spędził na wojnie blisko 4 lata, dzieli się z Wami doświadczeniem nabytym na polu walki i daje wskazówki, dzięki którym będziecie czuli się bezpieczniej.


Autor – biografia


NAVAL – spędził czternaście lat jako operator w zespole bojowym w JW GROM, także na misjach zagranicznych w Zatoce Perskiej, Iraku i Afganistanie, a wojnę poznał od strony praktycznej. Swoim doświadczeniem dzieli się z czytelnikami, by każdy mógł się odpowiednio przygotować do przetrwania w sytuacji kryzysowej. Autor wielu książek, m.in. Przetrwać Belize, Afganistan na kołach, Ekstremalnie. Poradnik treningowy.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ekstremalny poradnik przetrwania
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.