Everything Awesome About Space and Other Galactic Facts!

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
76,00 zł 83,90 zł Oszczędzasz 7,90 zł

Blast off into outer space with this ultimate, 128-page book about everything you ever wanted to know about the universe, jam-packed with fun facts, jokes, comics and more!
Perfect for fans of Dog Man who love non-fiction, this is the definitive, go-to book about everything AWESOME you EVER wanted to know about all things outer space.

Uncover a wealth of weird, wacky and wild facts about our universe, from planets to supernovas to space travel and everything in-between, told in Mike Lowery's signature, acclaimed comic style with bright and energetic artwork, fresh framing devices and hilarious jokes.

Did you know that:

the surface of the sun is hot enough to make diamonds boil?
Or that one year on Neptune is 165 Earth years?
Or that space is thought to smell like … burnt steak?
Find out all this and more, in this comprehensive, hilarious outer space adventure from Mike Lowery!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Everything Awesome About Space and Other Galactic Facts!
Twoja ocena
Ocena ogólna