Feeling Earth

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,00 zł 35,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł

"Doskonale znany ze składu Atom String Quartet altowiolista Michał Zaborski debiutuje w roli lidera autorskim albumem "Feeling Earth". Na płycie znajdziemy siedem premierowych kompozycji, stanowiących zgrabne połączenie formuły współczesnego europejskiego jazzu z elementami etnicznymi. Zestawienie partii altówki z tradycyjną sekcją jazzową skutkuje zupełnie nowym brzmieniem i odkrywa nieznane dotąd możliwości wyrazu. W muzyce Zaborskiego dostrzeżemy ogromne doświadczenie jakie muzyk zdobywał w ciągu ostatnich lat nie tylko na polu muzyki improwizowanej, lecz także dzięki współpracy z artystami ze środowiska muzyki klasycznej.

Warto w tym miejscu wspomnieć, iż Michał Zaborski ma na koncie występy z takimi składami jak Orkiestra Filharmonii Lubelskiej, Orkiestra Filharmonii Łódzkiej, Radomska Orkiestra Kameralna i Sinfonia Varsovia. Doświadczenia zdobyte podczas niezliczonej ilości rozmaitych projektów w jakie nieustannie angażuje się muzyk, znalazły swe odzwierciedlenie w muzyce wypełniającej jego pierwszy w pełni autorski album." - Robert Ratajczak

Muzycy:
Michał Zaborski - altówka
Nikola Kołodziejczyk - fortepian
Maciej Szczyciński - kontrabas
Michał Bryndal - perkusja

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Feeling Earth
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Still Too Far
2. Kopyrtniec
3. Melodie Of The Parairie
4. Pomazaniec
5. Amelia’s Dreams
6. Sligo
7. In Search Of The Missing Snow