Opinie o Nas

Fighting Monsters

  • -10%

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
41,50 zł 45,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
Former British soldier Jim Matthews hit the headlines when he was arrested on terrorism charges - for fighting against ISIS. The charges were eventually dropped.

Jim gave up a lucrative career teaching English in Saudi Arabia, and headed to Northern Syria to fight ISIS. But why, after years as a left-leaning, anti-war protestor, did he find himself pulled once more into a conflict zone?

Did he miss war?

What is the reality for those fighting ISIS in their own country, and for those like Jim who join that fight? This book attempts to explain, in his words, what it's like there...

An intelligent and evocative memoir, Fighting Monsters explores the reasons for one man's war, while bringing to life the twisted roads, broken border towns and dusty battlefields of Syria and Iraq.

Ideal for fans of Jason Fox's Battle Scars and Ant Middleton's First Man In.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Fighting Monsters
Twoja ocena
Ocena ogólna