Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaFilmy > Siedem minut po północy (booklet DVD)

Siedem minut po północy (booklet DVD)

Reżyseria: Juan Antonio Bayona

Wydawca:Monolith
Nośnik:DVD booklet (1 szt.)
Czas trwania:104 min.
Format obrazu:16:9
Napisy:polskie
Dodatki:zwiastun, zapowiedzi
EAN:9788365736239
Data wydania:18-05-2017
Aktorzy:Sigourney Weaver, Liam Neeson, Felicity Jones, Lewis MacDougall
Kategorie:dramat,
fantasy
Opis skrócony:

Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa w reżyserii twórcy wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersi „Niemożliwego”.

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Connor. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za...

Pełny opis »
Pełny opis:
Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa w reżyserii twórcy wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersi „Niemożliwego”.

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Connor. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Connora w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Dźwięk (format dźwięku; wersje językowe):
DD 5.1 angielski, polski (lektor)