For Your Own Special Sweetheart

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
48,00 zł 51,50 zł Oszczędzasz 3,50 zł
O Jawbox można powiedzieć wiele, ale nie to, że byli muzycznymi innowatorami. Ale powiedzmy sobie szczerze - nikt od nich tego nigdy nie wymagał. Mieli swoje własne wypracowane brzmienie, ale ich muzyka nie była żadną rewolucją. Nie musiała. Mimo tego, "For Your Own Special Sweetheart" jest jedną z najważniejszych rockowych płyt lat 90'. Hałaśliwe, dysonujące brzmienie spod znaku post-Fugazi i całej waszyngtońskiej sceny, z naleciałościami nawet Shellaca, Sonic Youth czy Jesus Lizard słyszalnymi tu i ówdzie. Ściany gitar, post-punkowe struktury i hardcorowa energia przekazane w przyjemny i przystępny sposób w kompozycjach, które przekazywały całe spektrum ludzkich emocji, czasem słodkich w swoim smaku, ale częściej mentalnie gorzkich. Muzyczny, rzemieślniczy profesjonalizm obszyty emocjonalną szatą ukazującą, że współczesny rock nie musi być retro ani zapatrywać się w przeszłość w sposób przesadny. Teraz, kilkanaście lat po pierwotnym wydaniu możemy znowu cieszyć się tą pozycją ze zremasterowanego wydania z nieco odmienną od pierwowzoru szatą graficzną. (Rockers)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: For Your Own Special Sweetheart
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Ff=66
2. Savory
3. Breathe
4. Motorist
5. Ls/Mft
6. Cooling Card
7. Green Glass
8. Cruel Swing
9. Jackpot Plus!
10. Chicago Piano
11. Reel
12. U-Trau
13. Whitney Walks
14. L'il Shaver
15. 68
16. Sound On Sound