From Chaos To Eternity (Limited Colour Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
98,00 zł 105,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł

Jeśli myślimy o europejskim, epickim power metalu z wielkim potencjałem filmowym, nazwa Rhapsody Of Fire musi pojawić się bardzo szybko. Włoska formacja, której założycielem i motorem napędowym jest przesympatyczny gitarzysta Luca Turilli, wyniosła ten podgatunek na szczyty. I - jak dowodzi opisywana produkcja - wyżyn opuszczać nie ma zamiaru. Najpierw, pod koniec 2010 roku, podrażnili apetyty fanów 35-minutowym materiałem "The Cold Embrace Of Fear - A Dark Romantic Symphony", nagranym z gościnnym udziałem Sir Christophera Lee. Teraz mamy pełnowymiarowe, koncepcyjne dzieło znakomitych Włochów. Myślicie, że po tylu latach na scenie (część z nich pod szyldem Rhapsody) stać Rhapsody Of Fire na niespodzianki? Jeśli tak, to dobrze myślicie! "From Chaos To Eternity" to płyta, która różni się nieco od kilku ostatnich dokonań kapeli. Oddajmy głos Luce: Zrezygnowaliśmy nieco z bombastyczności i pozwoliliśmy na mocniejsze uderzenie gitar. Jest nieco więcej klasycznego rocka - mówi artysta. Bez obaw, epickich, barokowych elementów nie brakuje. Ułożone są w nieco innych proporcjach niż wcześniej. W "Aeons Of Raging Darkness" grupa zbliża się nawet do ostrego thrash metalu, a Fabio Lione śpiewa w kawałku jak opętany! Zaskoczeń jest znacznie, znacznie więcej. I naprawdę warto je poznać!
Limitowane wydanie na 2 kolorowych vinylach.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: From Chaos To Eternity (Limited Colour Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Ad Infinitum
2. From Chaos To Eternity
3. Tempesta Di Fuoco
4. Ghosts Of Forgotten Worlds
1. Anima Perduta
2. Aeons Of Raging Darkness
3. I Belong To The Stars
4. Tornado
5. Heroes Of The Waterfalls' Kingdom