From The Trees

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,00 zł 55,00 zł Oszczędzasz 4,00 zł
‘From the Trees’, pierwszy solowy album Petera od trzech lat, to rzecz niezwykle intymna.

W większości piosenki zostały oparte na pojedynczych partiach fortepianu, gitary i głosu, stworzonych z myślą o występach na żywo.

Jak mówi sam twórca, starał się unikać w studiu zbyt wielkiej ilości nakładek. Dlatego na płycie brak perkusji i gitar wspierających, a bas, syntezatory i instrumenty smyczkowe, jak i wiele dodatkowych głosów (harmonie, partie chóralne) chowają się za główną linią melodyczną.

„Zacząłem pracować nad tymi kawałkami w 2016 roku” - mówi Hammill. „Od samego początku miałem pomysł, by stworzyć piosenki w tradycyjnym tonie (być może wynikało to ze stylu dwóch moich niedawnych wydawnictw, złożonej i gęstej płyty Van der Graaf Generator “Do not Disturb” i radykalnie krótkiej opowieści mojej solowej płyty “All that Might have Been”). Zdecydowałam, że zanim zanurzę się w nagrywanie materiału, wszystkie utwory zostaną ukończone w takim stopniu, w jakim mógłbym wykonywać je samemu z fortepianem lub gitarą - starą szkołą. Zresztą wbrew obecnemu kierunkowi, wykonałem już połowę tych piosenek na scenie przed ich wypuszczeniem w nagranej formie. Powinienem w tym miejscu powiedzieć, że choć piosenki są konwencjonalne w tym znaczeniu, że jedna osoba może śpiewać i grać samodzielnie, są one dość dalekie od struktur „zwrotka-refren”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: From The Trees
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. My Unintended
2. Reputation
3. Charm Alone
4. What Lies Ahead
5. Anagnorisis
6. Torpor
7. Milked
8. Girl to the North Country
9. On Deaf Ears
10. The Descent