Gdzieś pomiędzy (Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
85,50 zł 91,50 zł Oszczędzasz 6,00 zł

To było tak:

DJ FEEL-X puszczał mi kolejne swoje produkcje. Według mnie wcale nie gorsze od takich hitów Kalibra 44 jak "Gruby czarny kot" czy "Normalnie o tej porze", których jest autorem. Zacząłem go namawiać na solową płytę, ale niestety nie starczyło mu czasu i energii na zajęcie się tym pomysłem. Zaproponowałem więc, że chętnie wybiorę sobie kilka bitów, zaproszę gości, zapłacę za pracę nad materiałem i wydam. Przez 20 lat płaciłem jako Firma W Moich Oczach za nagrywanie płyt innym wykonawcom. Teraz postanowiłem zrobić coś po swojemu: wybrać muzykę, która mi się podoba, zaprosić przyjaciół i ubarwić ją dźwiękami i słowami”

– Sławomir Pakos,Studyjny projekt oparty na kilkunastu bitach DJ FEEL-Xa, dwóch niepublikowanych wcześniej riddimach Roberta Brylewskiego z lat 90 i jednym Dr. Emzk.Kilku kompozytorów plus muzycy z różnych środowisk muzycznych dali płycie pełne spektrum gatunkowe: od muzyki klasycznej, przez pop i reggae do noise i punk rocka. Oczywiście, skoro DJ FEEL-X, to jest i rap.16 utworów – każdy w zasadzie w innym stylu – zapewnia różnorodność i nie pozwala nam się znudzić.Na płycie zaśpiewali tacy goście: moni.jestak, Ewa Gans, Nika, Monika Biczysko, Magda Cytryna Turowska, Lena Romul, Gutek, Robert Brylewski, Beniamin Sobaniec, Puma, Piotr Ras Tooh Maślanka, Maksymilian Pakos, Leon Pakos i Darek Kaz Kazieńko. Usłyszymy na niej również takich muzyków jak: Darek Dusza, Sebastian Witkowski, Radek Dr Emzk Ciurko, Włodzimierz Kiniorski, Tadeusz Kuczyński, Radek Wocial, Andrzej Przybielski, Mirosław Maken Dzięciołowski, Maćko Lisowski, Adrian Qlos Kulik, Mietall Waluś, Piotr Banach, Jakub Madzia Morte, Wojtek Grzywa, Przemo Borowiecki, Róża Lorenc, Elżbieta Porębska, Mikołaj Błaszczyk, Bolesław Błaszczyk.

Za oprawę graficzną płyty odpowiada Mirosław Ryszard Makowski.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Gdzieś pomiędzy (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Intro
2. Którędy? feat. Gutek
3. Miłość i Strach feat.. moni.jestak
4. Lekkoduch feat.. Robert Brylewski
5. Tak Niewiele feat.. Ewa Gans
6. Każda Chwila feat. Beniamin Sobaniec
7. Message (Wrapping My Eyes) feat. Monika Biczysko
8. Supermarkety feat.. Ewa Gans & Robert Brylewski
9. Własny Raj Wspak feat.. Magda Cytryna Turowska
1. Mandala I > [] feat. Nika & Puma
2 Zmiana feat. moni.jestak & Beniamin Sobaniec
3. Małe Wielkie Skarby (dla naszych dzieci)
4. Manipulacje feat. Dariusz Kaz Kazieńko
5. His Letter feat. Maken
6. Gdzieś Pomiędzy feat. Lena Romul & Ras Tooh
7. Curriculum Vitae