Opinie o Nas

Geocidal (Digipack)

  • -7%

Dostępność:

37,50 zł 40,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
Tetema to projekt Mike'a Pattona oraz australijskiego kompozytora Anthony'ego Paterasa (Thymolphthalein, Pivixki, Pateras/Baxter/Brown, Beta Erko).

„Geocidal” jest jak audio kofeina wstrzyknięta w twoją gałkę oczną. Album - nagrany przez połowę kontynentów na naszej planecie - analizuje kwestię miejsca. Czy granice mają jeszcze jakiekolwiek znaczenie? Czy w ogóle powinniśmy opuszczać domy? Czy istnieje jeszcze jakaś specyficzność w tym zgeneralizowanym kulturowym bagnie? Czy fala cyfrowej apatii połknęła poczucie i potrzebę indywidualności?

Tetema żąda innego wszechświata, dlatego zbudowali własny, specjalnie dla ciebie. 12 niezwykłych muzyków, z gościnnym udziałem perkusisty WiIlego Guthrie'go - Tetema stworzyła druzgocący zespół wirtuozów instrumentalnych, który z kolei pomógł im w stworzeniu muzyki niezbędnej w tym czasie permanentnego odrzucenia. Antyczne syntezatory, dziwaczna orkiestracja, przeraźliwe wokale - wszystko to składa się na „chwalebny hałas”, który przenika do najgłębszych pokładów ludzkiej kosmogonii.

Więcej informacji
Data wydania 15 cze 2016
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Geocidal (Digipack)