Opinie o Nas

Gniew (e-book)

 • e-book
 • -50%
 • Autor: John Gwynne
 • Kategorie: E-booki / fantastyka / fantasy
 • Wydawca: MAG
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788366409620
 • Data wydania: 2020-03-27
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

23,75 zł 47,50 zł Oszczędzasz 23,75 zł

Nadszedł czas na odważną finałową bitwę

Król Nathair przejął fortecę w Drassil i teraz posiada trzy z siedmiu skarbów. A dzięki Calidusowi i Królowej Rhin Nathair zrobi wszystko, aby zdobyć resztę. Pozwolą mu otworzyć portal do Innego Świata - aby Asroth i jego demoniczna horda mogli włamać się na Ziemie Wygnane i ostatecznie stać się ciałem.

Tymczasem Corban został schwytany przez Jotuna, wojowniczych gigantów, którzy jeżdżą na ogromnych niedźwiedziach. Jego banda rozproszyła się, Corban musi zawrzeć nowych sojuszników, aby przetrwać. Ale czy może związać się z rywalizującymi frakcjami wojowniczych gigantów? Jakoś musi, aby przeciwdziałać zagrożeniu, jakie stanowi Nathair. Jego życie wisi na włosku, a wraz z nim los Wygnanych Ziem. Prawda, odwaga i lojalność zostaną przetestowane jak nigdy dotąd.

CHWAŁA O ZAGROŻENIE

„Zapierający dech w piersiach finał serii, która urosła z siły do ??cudownej siły. Przejmujące, pulsujące i fenomenalne tempo „Frakcja fantasy”

„Ci, którzy lubią wojny fantasy, ucieszą się z tej raty” Tygodnik wydawców


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Gniew (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna