Opinie o Nas
  • -7%
  • Kategorie: Muzyka / pop / pop rock
  • Wykonawca: The Lemon Twigs
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: 4AD
  • EAN: 191400009424
  • Data wydania: 2018-08-27
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

58,50 zł 63,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł
The Lemon Twigs ogłosili szczegóły swojego najambitniejszego projektu do tej pory: to ich drugi album, nosi tytuł ‘Go To School’. Musical stworzony przez braci Briana i Michaela D'Addario z 15 utworami, został napisany, nagrany, wyprodukowany i zmiksowany przez nich samych w ich domu na Long Island.‘Go To School’ opowiada o przełomowej opowieści o Shane, szympansie o czystym sercu, wychowanym jak ludzki chłopiec, który uporał się z przeszkodami życia. Todd Rundgren i matka braci D'Addario, Susan Hall, grają rodziców Shane'a. Album zawiera wkład Jody Stephens (Big Star) i ich ojca Ronnie D'Addario.The Lemon Twigs ujawnili utwór ‘If You Give Enough’ ze zbliżającego się albumu. W tekstach takich, jak "Twoje życie jest dobre tylko jako miłość, jeśli dasz wystarczająco dużo", morał z bajki zostaje ujawniony: dawaj dużo miłości, nie spodziewając się jej w zamian, a nie zostaniesz zepsuty przez nienawiść wokół ciebie.

O nadchodzącym albumie Brian i Michael podpowiadają: "To będzie coś teraz i wtedy, dużego i małego, ponurego i pełnego nadziei. Wszystko w niecałą godzinę. "


The Lemon Twigs pojawili się w 2016 roku z debiutanckim albumem 'Do Hollywood', który został doceniony przez Rolling Stone za "nośne piosenki, które wyróżniają się zawiłymi aranżacjami i przemiłymi melodiami", a także przez NPR Music, który napisał: "To jest jak słuchanie muzyki z czasów, których nigdy nie było... Barokowo-rockowe granie". Zespół szybko zdobył fanów w osobach Eltona Johna, Questlove i Jacka Antonoffa, z których ostatni powiedział: "The Lemon Twigs wprowadzą rock w nową fazę".

Tej jesieni The Lemon Twigs dołączą do Arctic Monkeys podczas ich brytyjskiej i europejskiej trasy oraz dwóch wieczorów w Hollywood Bowl w Los Angeles.Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Go To School
1. Never In My Arms, Always In My Heart
2. The Student Becomes The Teacher
3. Rock Dreams
4. The Lesson
5. Small Victories
6. Wonderin’ Ways
7. The Bully
8. Lonely
9. Queen Of My School
10. Never Know
11. Born Wrong/Heart Song
12. The Fire
13. Home of a Heart (The Woods)
14. This Is My Tree
15. If You Give Enough