God Save The Animals (Limited Edition) (Vinyl)

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
116,50 zł 125,00 zł Oszczędzasz 8,50 zł

Alex G - wokalista, autor tekstów i producent Alex Giannascoli - wydaje swój długo oczekiwany dziewiąty studyjny album "God Save the Animals", który ukazuje nakładem Domino."Ludzie przychodzą i ludzie odchodzą / Tak, ale Bóg ze mną został" - śpiewa Alex Giannascoli, 29-letni muzyk z Filadelfii, najlepiej znany jako Alex G na swoim nowym albumie "God Save the Animals". "Bóg" pojawia się w tytule albumu i wielu z jego trzynastu utworów, nie jako konkretny byt religijny, ale jako znak uogólnionego poczucia wiary , które umacnia Giannascoliego lub postacie, w które się wciela, pośród często trudnych sytuacji w piosenkach. W ostatnich latach Giannascoli zwrócił się w stronę muzyków takich jak Gillian Welch i pisarzy takich jak Joy Williams, artystów, którzy balansują pomiędzy tym, co publiczne i hermetyczne, i którzy przedstawiają wiarę bardziej jako wspólny język społeczny niż religijną doktrynę.Przefiltrowując swoje doświadczenia przez fakty i fikcje, Giannascoli otworzył się również na piosenki poprzez bardziej praktyczną metodę: współpracę. "God Save the Animals" zawiera kilka indywidualnych wkładów w muzykę od kolegów z zespołu (gitarzysta Samuel Acchione, perkusista Tom Kelly i basista John Heywood) lub częstej współpracowniczki Molly Germer na smyczkach i/lub wokalu. Podobnie jak w przypadku płyt nagrywanych od czasów dorastania, Giannascoli pisał i nagrywał piosenki na "God Save the Animals" sam, w domu, ale ze względu na nowe dźwięki i "rutynę, która była poza moim mieszkaniem" podczas pandemii, zaczął odwiedzać wiele studiów w większej części Filadelfii. "God Save the Animals" to w konsekwencji praca około pół tuzina inżynierów, których Giannascoli poprosił o pomoc w uzyskaniu "najlepszej" jakości nagrania, cokolwiek to znaczyło. Rezultatem jest album bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek w swojej palecie dźwiękowej i w swojej całkowitej złożoności.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: God Save The Animals (Limited Edition) (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.