Opinie o Nas

Goners

  • -7%
  • Kategorie: Muzyka / pop
  • Wykonawca: Laura Gibson
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: City Slang
  • EAN: 4250506830342
  • Data wydania: 2018-10-29
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

55,50 zł 59,50 zł Oszczędzasz 4,00 zł
Album ‘Goners’ wybitnej wokalistki, autorki tekstów oraz multiinstrumentalistki Laury Gibson ukazał się 26 października nakładem City Slang Records.

To piąty album Gibson, który swój tytuł zawdzięcza pierwszej linijce tekstu, jaki napisała na początku 2017 roku:
“Jeśli jesteśmy już straceni, po co dłużej czekać, aż coś się rozpadnie.”. - te słowa pojawiły się w tytułowym utworze z płyty. Stały się też rodzajem mantry.“Od dawna wiedziałam, że chcę nagrać płytę, która będzie miała w sobie cierpienie. W tamtym czasie czułam, że jestem zmuszona by patrzeć w otchłań. ‘Goners’ wydawał się trafnym tytułem, ponieważ mówi zarówno o przyszłości, jak i o przeszłości. Tych, którzy zatracają się w tych których kochają i tych którzy są bliscy śmierci.”.

Na albumie Gibson odnosi się do utraty ojca, gdy była nastolatką i do jej zmagania się z decyzją czy samemu zostać rodzicem.
“Potencjalny przyszły smutek, zmusza mnie do myślenia o tym z przeszłości. To były dwa punkty na mapie smutku. Chciałam zbadać terytorium między nimi.”.
Artystka podzieliła się wcześniej utworem ‘Tenderness’, zapowiadającym wydawnictwo. Mówi: "Piosenki napisane dla ‘Goners’, krążą wokół tematu żalu i intymności wspólnej straty. ‘Tenderness’ odzwierciedla sposoby, w jakie projektujemy ból, rozdzierani przez bezpośredniość innej osoby. Akt wzajemnego urazu i smutku jest cudowny i niechlujny.

Kiedy jesteśmy młodzi, przyjmujemy określone strategie poszukiwania i przyjmowania czułości. Wiele z czasu dorosłości spędzamy na rozbieraniu tych strategii i rysowaniu nowych. Właśnie o tym chciałam napisać.".


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Goners
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. I Carry Water
2. Domestication
3. Slow Joke Grin
4. Goners
5. Performers
6. Clemency
7. Tenderness
8. Marjory
9. Thomas
10. I Don’t Want Your Voice To Move Me