Gra Family Bingo

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,00 zł 69,99 zł Oszczędzasz 4,99 zł

Family Bingo

Czy macie ochotę na zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół? Czy chcecie sprawdzić swoją zręczność, wiedzę i pamięć? Czy pragniecie poczuć ducha rywalizacji? Bingo! Family Bingo to gra, w której czeka na Was 165 zadań w 8 kategoriach wymagających różnych umiejętności. Wszystkie zadania wykorzystują kolorowe drewniane patyczki, które będziecie układać, przekładać, chować, a nawet rzucać. Potyczki na patyczki czas zacząć!

Rozgrywka

Celem gry jest ułożenie 4 żetonów z cyframi w rzędzie na swojej planszetce (pionowo, poziomo lub ukośnie). Żetony gracze zdobywają biorąc udział w zadaniach z wykorzystaniem patyczków.

Gra rozgrywana jest w rundach, w których uczestniczą wszyscy gracze. Najstarszy gracz zostaje Prowadzącym. Funkcja Prowadzącego co rundę przechodzi na kolejnego gracza. Na początku rundy Prowadzący losuje jeden duży żeton z liczbą. Następnie Prowadzący ciągnie kartę ze stosu i odczytuje zadanie. Zależnie od zadania, jest ono rozgrywane w sposób opisany na karcie. Gracze, którzy wykonali zadanie i zdobyli punkt, kładą mały żeton z liczbą na swojej planszetce w odpowiednie miejsce.

Gracz, który jako pierwszy ułoży cztery żetony w rzędzie (pionowo, poziomo lub ukośnie), wygrywa grę. Jeśli dokona tego kilku graczy w tej samej rundzie – mamy remis.

Zadania


Kto pierwszy, ten lepszy – Gracze układają z patyczków konstrukcje na czas. Tutaj liczy się szybkość.

Liczbowe potyczki – Gracze odpowiadają na pytania, chowając w dłoni odpowiednią ilość patyczków. W tej kategorii odpowiedzią na pytanie jest zawsze liczba. Przyda się umiejętność liczenia.

Mistrz pamięci – Gracze łącznie z Prowadzącym mają za zadanie zapamiętać konstrukcję na karcie i zbudować ją w sekrecie przed innymi. Dobra pamięć to podstawa.

Mistrz wiedzy – Prowadzący czyta pytanie. Wszyscy chowają w dłoni patyczek w kolorze wybranej przez nich odpowiedzi. Punkt otrzymują gracze, którzy schowali w dłoni patyczek we właściwym kolorze. Kto wykaże się największą wiedzą ogólną?

Mistrz zręczności – Prowadzący czyta zadanie, a gracze wykonują je po kolei, począwszy od Prowadzącego. Zasady przyznawania punktów opisane są na poszczególnych kartach. Prawdziwy sprawdzian zręczności.

Sekretna konstrukcja – Prowadzący dyskretnie patrzy na rewers karty. Opisuje pozostałym graczom konstrukcję, którą widzi. Gracze za zasłonkami budują opisywaną konstrukcję. Kluczem w zabawie będzie wyobraźnia.

Szczęśliwe patyczki – Prowadzący czyta zadanie. Następnie Prowadzący lub wszyscy gracze biorą dyskretnie do ręki określoną liczbę patyczków. Zasady przyznawania punktów opisane są na poszczególnych kartach. Zdolność przewidywania i łut szczęścia na pewno się przydadzą.

Zgadnij, co to? – Prowadzący dyskretnie patrzy na rewers karty. Następnie próbuje odwzorować z patyczków przedstawiony tam obiekt. Punkt otrzymuje gracz, który pierwszy odgadnie, co znajduje się na rewersie karty. Czy jesteście spostrzegawczy?

Zawartość pudełka:
165 kart z zadaniami
96 patyczków w 6 kolorach
16 dużych żetonów z liczbami
96 małych żetonów z liczbami
6 zasłonek dla graczy - instrukcja
Wiek 6+

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Gra Family Bingo
Twoja ocena
Ocena ogólna