Opinie o Nas

Hashimoto. Poradnik pacjenta

  • -18%

Dostępność:

33,00 zł 40,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Gdy zaczynałam pracę w poradni rodzinnej, nie spodziewałam się, że tak często będę przyjmować pacjentów z chorobą Hashimoto. Wiele informacji na temat tego schorzenia można znaleźć w Internecie. Niestety bywają one nieprawdziwe, wprowadzają pacjentów w błąd lub są niezrozumiałe. Z kolei podczas wizyty u lekarza zwykle brakuje czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez chorych. Właśnie z myślą o nich powstała ta książka.


W poradniku w prosty i rzetelny sposób przedstawiłam najważniejsze informacje na temat choroby Hashimoto. Dowiesz się z niego między innymi:

· Jak przebiega choroba Hashimoto i jakie może mieć powikłania.

· Jak leczyć chorobę Hashimoto i czy można się od niej całkowicie uwolnić.

· Jaką dietę stosować.

· Jak pokonać trudności związane z chorobą, gdy planuje się ciążę.Katarzyna Ślubowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W 2004 roku rozpoczęła pracę w Klinice Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W toku ścieżki zawodowej i naukowej uzyskała dwie specjalizacje (z interny i nefrologii) oraz tytuł doktora nauk medycznych. Od 2017 roku głównym miejscem jej pracy jest poradnia rodzinna. Jest cierpliwym, wsłuchującym się w pacjentów lekarzem.

Więcej informacji
Data wydania 4 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hashimoto. Poradnik pacjenta