Heart`s Ease (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
95,00 zł 102,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
„Heart's Ease” pojawia się po „Lodestar” z 2016 roku, który wydawał się muzycznym cudem - fascynującym nowym wydawnictwem kobiety, która jest powszechnie uznawana za najlepszą angielską folkową piosenkarkę, ale która nie nagrywała albumów przez 38 lat.

„Heart's Ease” jest jeszcze mocniejszą płytą niż „Lodestar”, całkowicie odzyskała tu pewność siebie i śpiewa tak dobrze, że aż trudno uwierzyć, że tak długo jej nie było. Jak to ujęła Shirley: „Lodestar” nie był taki zły, prawda? Ale kiedy go słucham, czasem brzmi to raczej niepewnie. Musiałam nagrać go w domu, ponieważ byłam zbyt zdenerwowana, aby śpiewać przed kimś, kogo nie znałam. Tym razem byłam o wiele bardziej zrelaksowana - nawet jak byłam w studiu. „Heart's Ease”, nagrane w Metway w Brighton, jest równie fascynujący i oryginalny, jak wspaniałe albumy Shirley z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Są oczywiście tradycyjne piosenki z Anglii i USA, ale jest także więcej nowych piosenek niż w przeszłości (cztery nietradycyjne utwory), a nawet wybuch eksperymentów wskazujących na możliwe nowe kierunki.Pierwszą piosenką udostępnioną z „Heart's Ease” była „Wondrous Love”; jej melodia pochodzi z XVIII-wiecznej angielskiej ballady o niesławnym kapitanie Williamie Kiddzie, który został powieszony za piractwo w 1701 roku. Collins po raz pierwszy usłyszała hymn na konwencji Sacred Harp w Alabamie (Collins i Alan Lomax grywali go w terenie, podczas swojej wyprawy w 1959 roku). Shirley postanowiła zaśpiewać go teraz. Jak mówi: ponieważ piosenki są przechowywane w mojej pamięci przez wiele lat i nagle wydaje się, że to właściwy czas, aby je ponownie wydać.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Heart`s Ease (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. The Merry Golden Tree
2. Rolling In The Dew
3. The Christmas Song
4. Locked In Ice
5. Wondrous Love
6. Barbara Allen
7. Canadee-i-o
8. Sweet Greens And Blues
9. Tell Me True
10. Whitsun Dance
11. Orange In Bloom
12. Crowlink