Opinie o Nas

Here

  • -15%

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
31,50 zł 36,99 zł Oszczędzasz 5,49 zł
God's Favorite Drug to alternatywny zespół rockowy z serca Górnego Śląska. Muzyka jaką tworzy i wykonuje związana jest nie tylko z fascynacją sceną niezależną Seattle przełomu lat 80-tych i 90-tych, lecz sięga także do tradycji amerykańskiej muzyki blues-rockowej i soul. Tak szeroki wachlarz inspiracji ma swoje odzwierciedlenie w zróżnicowanej twórczości śląskich muzyków: od ciężkich i agresywnych utworów z rockowym pazurem, po nastrojowe ballady; od brzmień elektrycznych w klasycznym składzie po nagrania akustyczne ze zróżnicowanym instrumentarium.

Zespół został założony w 2007 roku w Łaziskach Górnych przez Olka Kopkę, a w 2009 roku wydał pierwszą płytę zatytułowaną „Now”, udostępnioną dla słuchaczy całkowicie za darmo, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, szczególnie wśród miłośników nurtu grunge. Pomimo wielu zmian członkami zespołu pozostają niezmiennie Olek Kopka i gitarzysta Kuba Makowiecki. W trakcie nagrań drugiego, tym razem w pełni akustycznego albumu „Here” do składu dołączyli Maciej Nowak (perkusja) i Mariusz Jasiński (bas). W tak wykrystalizowanym zestawieniu zespół przystępuje do promocji nowego materiału w bojowych nastrojach, dużą dawką energii i z wieloma pomysłami.

„Here” to najnowszy album zespołu. Po latach milczenia i pracy nad nowym materiałem muzycy powracają z elektryzującą choć w pełni akustyczną płytą, nawiązującą do dokonań takich zespołów jak Alice in Chains, Pearl Jam czy Days of the New. Ich muzyka nasycona jest naturalnym brzmieniem instrumentów, które nadaje niepowtarzalny charakter zarówno tym cięższym, jak i spokojniejszym utworom. Na polskim rynku muzycznym jest to płyta bez precedensu, brzmiąca jak żadna inna.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Here
Twoja ocena
Ocena ogólna