Hide

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
71,50 zł 78,90 zł Oszczędzasz 7,40 zł
A high-stakes hide-and-seek competition turns deadly in this dark supernatural thriller from New York Times bestselling author Kiersten White, perfect for fans of Stephen King and SQUID GAME.

The challenge: spend a week hiding in an abandoned amusement park and don't get caught.

The prize: enough money to change everything.

Even though everyone is desperate to win - to seize their dream futures or escape their haunting pasts - Mack feels sure that she can beat her competitors. All she has to do is hide, and she's an expert at that.

It's the reason she's alive, and her family isn't.

But as the people around her begin disappearing one by one, Mack realizes this competition is more sinister than even she imagined, and that together might be the only way to survive.

Fourteen competitors. Seven days. Everywhere to hide, but nowhere to run.

Come out, come out, wherever you are.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hide
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.