Historia o sierotce Marysi i o krasnoludkach

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 37,79 zł

Reprint odnalezionego po 120 latach pierwszego wydania oryginału z 1896 r. które jeszcze kilka lat temu uważane było w Polsce za bezpowrotnie zaginione.

Od Wydawcy:

"Znaleziona w antykwariacie, bez strony tytułowej, ale z kolorowymi ilustracjami książeczka. Tekst wskazywał na tytuł „O krasnoludkach..." M. Konopnickiej, ale ilustracje nie były nikomu znane. Na podstawie informacji zawartych w pisemku „Guliwer" okazało się, że to pierwsze wydanie. Jaka była radość! Jedyna w Polsce, zaginiona i wreszcie odnaleziona! Teraz trzeba ją było uratować, przywrócić do życia, naprawić, uzupełnić. Druga taka była tylko w Bibliotece Rosyjskiej Akademii Nauk, gdzie trafiły prawie wszystkie ocalałe polskie książki, przekazywane jako egzemplarze obowiązkowe podczas zaborów. I po długich negocjacjach udało nam się uzyskać skany (zdjęcia) brakujących stron i ilustracji. A potem przygotowaliśmy jej reprint (wznowienie), wydaliśmy ją tak, jak wyglądała ponad 100 lat temu."


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Historia o sierotce Marysi i o krasnoludkach
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.