Historia. Vademecum Matura

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 40,50 zł

Przedstawiamy Vademecum Matura - historia, które stanowi część tak zwanej „czarnej serii”, będącej doskonałą pomocą w nauce nie tylko na czarną godzinę, ale i na co dzień od pierwszej klasy liceum. Książka jest zgodna z podstawą programową dla trzyletniego liceum i czteroletniego technikum i zawiera wszystkie wymagane wiadomości ze wszystkich lat nauki w liceum.

Wielkim atutem Vademecum... jest jego nowoczesna, bardzo czytelna forma graficzna. Zastosowano ułatwiające naukę rozwiązania, jak tabele, schematy, grafiki, wykresy, wypunktowania. Odpowiedni dobór kolorów pozwala łatwo poruszać się pomiędzy rozdziałami, a wyraźnie widoczne ramki sprawiają, że wszelkie ważne pojęcia i definicje są od razu widoczne. Warto zwrócić uwagę na znaczek „było na maturze” - pokazuje on zagadnienia, które pojawiły się w arkuszach maturalnych w ciągu ostatnich trzech lat.

Książka sprawdzi się doskonale jako pomoc w przygotowaniu do matury, ale z powodzeniem można korzystać z niej także podczas codziennej nauki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Historia. Vademecum Matura
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.