Hitler's Secret

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
72,00 zł 79,90 zł Oszczędzasz 7,90 zł
The most anticipated spy thriller of 2020, from the Sunday Times bestselling author of Corpus.

Autumn 1941. The war is going badly for Britain and its allies. If Hitler is to be stopped, a new weapon is desperately needed.

In Cambridge, professor Tom Wilde is approached by an American intelligence officer who claims to know of such a weapon - one so secret even Hitler himself isn't aware of its existence. If Wilde can smuggle the package out of Germany, the Third Reich will surely fall.

But it is only when he is deep behind enemy lines that Wilde discovers why the Nazis are so desperate to prevent the 'package' falling into Allied hands. And as ruthless killers hunt him through Europe, a treacherous question hangs over the mission: if Hitler's secret will win them the war, why is Wilde convinced it must remain hidden?

Dramatic, intelligent, and utterly compelling, Hitler's Secret is the breakout spy thriller of the year from the award-winning author of Corpus and Nucleus - perfect for readers of Robert Harris, C J Sansom and Joseph Kanon.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hitler's Secret
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.