Hope

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,00 zł 46,50 zł Oszczędzasz 3,50 zł
Nieodkryta karta polskiej muzyki elektronicznej. Duet oparty na niecodziennym współbrzmieniu analogowych syntezatorów i gitary basowej, który nie doczekał się nigdy autorskiej płyty. Na szczęście nagrał jeden ze swoich koncertów z 1984 roku…

Po rozpadzie zespołu LSD połowa składu, Paweł Matych i Dariusz Niemcewicz, postanowili pracować dalej razem. Stworzyli nietypowy duet w którym elektroniczne instrumentarium łączyło się z gitarą basową, a koncerty – uzupełniane ciekawymi slajdami – przyjmowały koncepcyjną formę widowiska o opresyjnym systemie i nadziei. Występowali na żywo, ich koncertowe nagrania zaprezentowano także w radiowej Trójce, ale po Double Track nie było już wtedy śladu. Dzisiaj ta progresywno-elektroniczna opowieść wreszcie ukazuje się na płycie CD, wypełniając kolejną białą plamę w historii polskiej muzyki na syntezatory.

Koncertowy materiał zarejestrowany w warszawskim klubie Park ukazuje się na płycie po raz pierwszy, zremasterowany z oryginalnej kasety z archiwum muzyków. W książeczce szeroka historia zespołu pióra Łukasza Hernika oraz unikatowe zdjęcia autorstwa Mirosława Stępniaka.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hope
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.