Opinie o Nas

Hope For The Future (Vinyl)

  • -18%

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
45,00 zł 54,99 zł Oszczędzasz 9,99 zł
Napisał niezliczoną ilość przebojów, utworów orkiestrowych, wydawał także albumy z muzyką elektroniczną i filmową zmieniając świat swoją muzyką. Wymieniany w Księdze Guinnessa jako Najbardziej Popularny Kompozytor na świecie i Artysta Wszechczasów…

Sir Paul McCartney - bo o nim mowa - dodał jeszcze jedną pozycję do oszałamiającej listy swoich sukcesów.

We wrześniu 2014, pojawiła się na rynku jedna z najbardziej oczekiwanych gier video tego roku - Destiny. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej tego roku. Wyprodukowana przez studio Bungie, które ma na swoim koncie produkcję Call of Duty, nowa gra Destiny ma zrewolucjonizuje świat gier komputerowych.

Sukces rynkowy i rozmach tego przedsięwzięcia podkreśla dodatkowo fakt, że sam Paul McCartney skomponował piosenkę pojawiającą się w zakończeniu gry zatytułowaną „Hope For The Future”, a także wziął udział w przygotowywaniu ścieżki dźwiękowej. Podczas całej swojej kariery, Paul zawsze starał się dotrzeć ze swoją muzyką do jak największej liczby odbiorców i nigdy nie obawiał się nowych pomysłów czy środków przekazu. Tym razem po raz pierwszy Paul pisze muzykę do gry komputerowej w ten sposób zapoczątkowując nowy kierunek w muzyce rozrywkowej.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hope For The Future (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna