Hope Nicely's Lessons for Life

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
'Touching, tender . . . filled with wonderful humour' - Sarah Haywood

'A very special book' - Katie Fforde

The Sunday Times bestselling novel, perfect for fans of Eleanor Oliphant is Completely Fine and The Rosie Project.

My name is Hope Nicely. Why am I writing this book? That's easy. This book is going to change my life.

My boss, Karen, says a friend is a stranger you haven't met yet. I think that's right. Veronica Ptitsky and Danny Flynn are strangers, except I have met them now because they 're in my writing class. But I don't want any friends, actually (only dog ones).

I have my mum, Jenny Nicely, who says adopting me was the best thing she ever did, even if my thoughts
bounce a bit differently to other people's

Except when my life does change it isn't because of my book but because something happens to my mum, Jenny Nicely, and she isn't here anymore. And, flip a pancake, I'm not very good at being on my own.

Maybe I do need some human friends after all . . .

'A gorgeous, funny, heartwarming read. Leaves you smiling' - Ericka Walker, author of Dog Days


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hope Nicely's Lessons for Life
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.