Horizons/East

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
Kalifornijski zespół rockowy Thrice wydał swój długo oczekiwany album 'Horizons/East' nakładem Epitaph Records. Album jest przykładem sztuki jako dzieła poznania - ludzkiego zadania postrzegania siebie pośród szczegółów, nieszczęść i błogosławieństw jako zjawiska nieustannie relacyjnego między innymi. 'Horizons/East' jest rzadkim rockowym albumem, na którym wzajemne powiązania są tematem przewodnim, malując pełen przygód i bujny krajobraz zmiksowany przez Scotta Evansa, który zespół sam wyprodukował i nagrał we własnym New Grass Studio. Wyjście z globalnej pandemii z odnowionym poczuciem świadomości sytuacji, ciężko zdobytą wiedzą i nowym albumem jest tym, czego oczekiwaliśmy od Thrice przez ostatnie dwadzieścia lat. Na "Horizons/East" Dustin Kensrue i jego koledzy z zespołu ze szczerością i odwagą odnoszą się do kruchych i niezręcznych układów, które uchodzą za cywilizację, jednocześnie zapraszając nas do bardziej świadomego przebywania w naszym własnym życiu. Nie rezygnując z energii i mocnego brzmienia swoich poprzednich albumów, dali nam głęboko medytacyjne dzieło, które służy jako muzyczne wezwanie do codziennej świadomości i uwagi. Od czasu utworzenia Thrice z gitarzystą Teppei'em Teranishi'em, basistą Eddiem Breckenridgem i perkusistą Riley'em Breckenridge'em w 1998 roku, Kensrue nigdy nie wycofywał się z mentalnej walki. 'Horizons/East' komunikuje komfort z niepewnością - niepewność jako początek cudu. Niewiedza może być okazją do rozkwitu, szansą, w przeciwieństwie do ślepego zaułka. Ta niepewność jest czymś, co towarzyszy zespołowi przez całą karierę, a szczególnie w podejściu do tej płyty - budując własne studio i nagrywając całkowicie samodzielnie, nie wiedząc, co dokładnie mogą wydobyć z siebie tym razem. Single "Scavengers", "Robot Soft Exorcism" i "Summer Set Fire To The Rain" tylko zarysowały ogrom pomysłowości, jaką Thrice prezentuje na "Horizons/East". Niektóre z utworów zaczęły się od postawionych wyzwań, które zespół sam sobie narzucił - jak na przykład zbudowanie utworu "Northern Lights" przy użyciu kwartowych akordów, które znają z jazzu, który kochają, czy wykorzystanie sekwencji Fibonacciego i przekształcenie jej w gitarowy riff. Thrice wydaje się być zawsze chętny do wkroczenia w te nieznane im przestrzenie, niepewny dokąd dotrą. Nowa płyta nie jest w tym wyjątkiem.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Horizons/East
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1.The Color Of The Sky
2.Scavengers
3.Buried In The Sun
4.Northern Lights
5.Summer Set Fire To The Rain
6.Still Life
7.The Dreamer
8.Robot Soft Exorcism
9.Dandelion Wine
10.Unitive/East