How I Became a Dog Called Midnight

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
71,50 zł 78,90 zł Oszczędzasz 7,40 zł
All the best magic happens when the clock strikes midnight . . . Enter a world of wonder in the brand-new classic adventure from the fastest-growing UK children's author, Ben Miller. This is the perfect story for fans of Matt Haig, David Baddiel and Tom Fletcher!

George and his father live next door to a family who have a very soppy dog. One night, George chases an escaped Midnight into the garden and they both fall into a fountain, magically lit by moonlight. Suddenly, the two have swapped places: George is now a dog, and Midnight is a ten-year-old boy! Finding out what it's like to be a dog is completely amazing, until George uncovers an evil plan that could threaten his home and needs to switch back again. Can the two save the day before the clock strikes twelve, or will they be stuck in each other's bodies forever?

A magical-mishap adventure between a boy and his dog best friend – discover the funny and heartwarming classic storytelling from bestselling author and beloved actor, Ben Miller.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: How I Became a Dog Called Midnight
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.