I Know You Did It

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
There's a killer at Ruby's new school.

It's Ruby.

On her first day at a new school, Ruby finds a note in her locker saying "I KNOW YOU DID IT". She's terrified that someone has found out she was responsible for the death of a girl called Hannah in a playground when they were both toddlers - a secret that has haunted her for years.

When first one, then two students are found dead, it looks like Ruby is being framed by another killer.

Or, she might be next.

One of the UK's top teen thriller writers, Sue Wallman is the award-winning author of Lying About Last Summer and Dead Popular
Perfect for fans of Karen McManus, Holly Jackson, and We Were Liars


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: I Know You Did It
Twoja ocena
Ocena ogólna