If Clouds Were Sheep: A Tale of Sheep Farming in the Cotswolds

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 53,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
An enchanting picture of farming life, full of warmth and humour' ~ Katie Fforde

It seems an impossible dream at first for Sue and Aubrey. She is a horse-mad girl strongly attracted to the idea of farming, Aubrey is the son of a farm manager without land or money.

But with limited knowledge, much enthusiasm and the challenge of raising their young family, anything can happen.

This is the true story of a shepherding life; where icy nights are spent searching for lost sheep, the lambing sheds are filled with the first cries of newborns, and idyllic summers are spent in the show ring.

Amusing, poignant and beautifully detailed, this is a book about how dreams can grow from small beginnings into breeding prize-winning Texel sheep in the Cotswolds.

Sue and Aubrey Andrews are internationally renowned breeders of pedigree Texels. Perfect for fans of The Yorkshire Shepherdess and The Shepherd's Life.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: If Clouds Were Sheep: A Tale of Sheep Farming in the Cotswolds
Twoja ocena
Ocena ogólna